ANDMEKAITSETINGIMUSED

Andmekaitse ja üldtingimused – käesolevad tingimused veebilehe kasutamiseks, toodete tellimiseks, andmete töötlemise põhimõtted ja küpsiste kasutamise põhimõtted.

TELLIMISINFO

KKK

K: Miks ma ei ole arvet saanud ?

V: Vaadake palun enda spämmi kausta , äkki on liigitatud rämpspostiks.

K: Kui kiiresti ma saan kauba kätte ?

V: Kui kaup on laos olemas siis postitame kauba peale arve laekumist hiljemalt nelja tööpäeva jooksul. Lisandub omniva või smartposti kaudu saadetise transportimisele kuluv aeg.

K: Mis siis kui kaup mida ma tellin on otsa lõppenud ?

V: Sel juhul võtame teiega ühendust ja anname teada millal kaup võiks jõuda meie lattu.

TELLIMISINFO

Kauba eest saab tasuda www.kallis.ee veebipoes Eurodes. Tasuda saab paypaliga või läbi paypali krediitkaardiga samuti saab valida tasumise arvega.

Kaupa tarnime peale arve tasumist hiljemalt nelja tööpäeva jooksul smartposti pakiautomaatidesse , dpd eesti pakipoodidesse ja omnivaga pakiautomaatidesse või postkontorisse. Kui teete tellimuse esmaspäeval ja maksate esmaspäeval siis paki postitame hiljemalt neljapäeval. Kui arve makstakse kolmapäeval siis postitame paki hiljemalt esmaspäeval.

Soovides ise kaubale järgi tulla valige ise järeletulemine.  Peale mida võtame teiega ühendust , et leppida kokku kaubale järgi tulemise aeg.

Soovideks kaupa tellida valige toode, lisage toode ostukorvi ja ostukorvis saate valida juba tarneviisi ja endale sobiva maksevaliku.

Tagastamine ja ümbervahetamine 14. päeva alates kauba kättesaamisest. Kaup peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Tagastamisele ei kuulu postikulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tagastatava kauba tagasisaatmise postikulu. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab kauba tellija. Kui jätate kaubale mingil põhjusel järgi minemata ja kaup saadetakse meile tagasi eeldame , et olete kauba tagastanud. Tagastame Teile Meile makstud summa millest võtame maha postikulu ja tagastamisele kulunud postikulu. Näide: Kui kaup mille tellisite hind oli 20 eurot ja postikulu 2 eurot. Makse kokku 22 eurot siis tagastame teile 18 eurot. 20 – 2 eur postikulu – 2 euri tagatamise postikulu. Juhul kui tasute ise tagastamise postikulu sel juhul kanname Teile tagasi 20 eurot.  Tagastamissoovist andke teada e-mailile info@kallis.ee

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Agency Adventures Oü on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.
Isikuandmete kogumine ja kasutamine
Isikuandmed on andmed, mida Agency Adventures Oü kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu  täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.
Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:
• kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel  meie veebisaidil
• veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
• ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete  talletamisel  (Agency Adventures Oü võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid)
Muude andmete kogumine
Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht).
Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.
Kogutud isikuandmete kasutamine
Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Agency Adventures Oü tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Agency Adventures Oü avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Agency Adventures Oü teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport.
Isikuandmete kaitse
Agency Adventures Oü rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
Turvalisus
Kõiki Agency Adventures Oü e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused
Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente.
Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@kallis.ee